Jakość filtrów Cintropur

Wiele osób planując swoją instalację filtracyjną w domu zastanawia się nad wyborem producenta urządzeń uzdatniających. Na rynku jest wiele firm sprzedających swoje urządzenia. Część z nich tylko “branduje” produkty (faktycznie ich nie produkując, tylko importując “gotowce” z Azji). Czasem lepiej jest zainwestować więcej pieniędzy i zakupić filtry sprawdzonych firm. Bez wątpliwości można polecić markę Cintropur.

Alternatywą dla kiepskich jakościowo filtrów Chińskich jest zakup urządzeń produkowanych w Europie. Są firmy, które cieszą się dużą popularnością i świetną renomą. Doskonałym przykładem jest producent Airwatec. Jest to firma produkująca filtry Cintropur o których można poczytać na http://www.krainawody.pl/8_cintropur/

Wśród asortymentu Airwatec znajdziemy różnego rodzaju filtry narurowe Cintropur (mechaniczne oraz do zasypu złożem). Główny podział asortymentu to filtry do zastosowań domowych (o mniejszej wydajności) oraz filtry przemysłowe (z zastosowaniem innowacyjnych metod filtracji o bardzo wydajnym przepływie godzinowym).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s